SMS PÔŽIČKY OD SMSCREDITS.SK SÚ NAJVÝHODNEJŠIE SMS PÔŽIČKY NA TRHU! SMS PÔŽIČKY DO 350 EUR!

Telefón pre prípadné otázky: 09 11 99 99 15

SMSPOZICKY-SMSCREDIT.SKsmspozicky-smscredits.sk – co je to?

Sms pozicky su najjednoduchsim sposobom ako si rychlo a vyhodne pozicat potrebnu sumu a peniaze mat na svojom bankovom ucte v priebehu niekolkych minut. Netreba nikam chodit, nicim rucit, nic dokladovat. S Vasou kartou klienta mate dostupnu sms pozicku vzdy po ruke! Otvara Vam nove moznosti cerpania sms poziciek bez akychkolvek zavazkov!

Nepotrebujete sms pozicku prave teraz? Aj tak sa oplati zaregistrovat. Ak mate svoju kartu klienta – ziadne necakane vydavky Vas nemozu prekvapit! Kedykolvek a kdekolvek, peniaze do 5 minut na ucte.

www.smspozicky-smscredits.sk – ako to funguje?

Len raz sa zaregistrujete, ziskate kartu klienta a ked budete potrebovat sms pozicku, uz len poslete sms! Vsetko je tak jednoduche a zrozumitelne: nemusite sa obracat na priatelov ci pribuznych, vypisovat ziadosti v banke alebo si pytat zalohu v praci. Navyse ziadost o sms pozicku Vam zaberie najviac par minut. Zaregistrujte sa na nasej web stranke.

Co treba splnat na to, aby ste dostali sms pozicku?


Aby ste mohli poziadat o nasu novu pozicku cez sms musite byt obcanom Slovenskej republiky starsim ako 18 rokov, nesmu Vas evidovat registre dlznikov. Mozete mat ine pozicky, ale nie omeskane platby pri splacani svojich zavazkov, alebo porusenia dlhovych povinnosti v inych financnych instituciach.
Kolko si s smspozicky-smscredits.sk mozem pozicat?


S nasou novou sms pozickou mate kedykolvek k dispozicii od 20 € az do 350€. Pri Vasej prvej sms pozicke vsak mate moznost ziskat sms pozicku do vysky 100€. Potom kedykolvek budete potrebovat az do 350€. Mozete si pozicat na 5, 10 alebo 15 dni. Navyse existuje jednoducha moznost, ako si svoju sms pozicku predlzit.

Ako to cele v skutocnosti prebieha?

Ked sa zaregistrujete – na dalsi pracovny den Vam kurierska sluzba doruci do vlastnych ruk Vasu kartu klienta. Teraz Vas uz od Vasej sms pozicky deli len niekolko jednoduchych krokov...
  1. Poziadajte si o pozicku cez sms! Napiste nam na tel.c. 0902 02 09 09 len cislo Vasej karty klienta, dobu splatnosti sms pozicky a ciastku, ktoru si chcete pozicat. VZOR:000000 15 250 (piste len cisla a oddelte medzerou). Obratom Vam zasleme sms, ktoru je treba cim skor potvrdit textom: ANO SUHLASIM. Ked dostaneme od Vas toto potvrdenie, mozeme Vam peniaze poslat na Vas ucet.
  2. Poziadajte o sms pozicku na nasej web stranke! Prihlaste sa so Svojim cislom mob. telefonu a cislom karty klienta. Vyberte si vysku Vasej sms pozicky a dobu splatnosti. UPOZORNENIE: V priebehu par minut na Vas mob. telefon posleme spravu, ktoru je treba cim skor potvrdit textom: ANO SUHLASIM. Ked dostaneme od Vas toto potvrdenie, mozeme Vam peniaze poslat na Vas ucet.

Kedy musím pôžičku cez sms vrátiť?
Dobu splatnosti Vašej sms pôžičky si určíte len Vy sami. Môžete si požičať na 5, 10 alebo 15 dní. Navyše existuje jednoduchá možnosť, ako si svoju sms pôžičku predĺžiť. S www.smspozicky-smscredits.sk je to také jednoduché!

1. Splatiť sms pôžičku:

Na splatenie sms pôžičky si môžete vybrať jeden z troch spôsobov:
  1. a) Prostredníctvom internet banking prevodom na niektorý z našich účtov
  2. b) V ktorejkoľvek banke alebo pobočke na celom území Slovenska, prevodom na náš účet.
  3. c) Priamym vkladom v pobočke banky, kde máme účet.

2. Predĺžiť sms pôžičku:

Teraz Vám vysvetlíme, ako jednoducho si môžete splatnosť sms pôžičky predĺžiť o takú istú dobu, na koľko ste si sms pôžičku pôvodne zobrali! Pretože vždy sa môže stať, že Vám do toho niečo príde a práve nebudete môcť Vašu sms pôžičku včas (alebo naraz) zaplatiť... Príklad: Požičali ste si 30€ na 5 dní. Po tejto dobe by ste mali vrátiť 31,50€ (z toho 1,50€ je poplatok za poskytnutie sms pôžičky)*. Nech už je dôvod akýkoľvek – minimálna časť, ktorú nám v deň splatnosti musíte vrátiť, aby ste neporušili naše Zmluvné podmienky, je 1,50€. Keď zaevidujeme Vašu platbu, pošleme Vám sms s ponukou predlženia sms pôžičky, výška ktorej závisí od sumy, ktorú ešte máte požičanú. * všetky sumy a poplatky si môžete nastaviť na našej modelovej kalkulačke!

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE!

Ak sa Váš bankový účet nachádza v jednej z bánk, kde má vedené účty aj naša spoločnosť, sms pôžičku môžete mať na účte už o niekoľko minút! Ak sa Váš bankový účet ale nenachádza v jednej z bánk, kde má vedené účty aj naša spoločnosť, zvyčajne trvá prevod 1 deň, závisí to ale od Vašej banky! Ak pri splácaní sms pôžičky neuvediete Vaše číslo karty klienta ako variabilný symbol (VS), Vašu platbu nebudeme vedieť správne a včas identifikovať.

NAŠE BANKOVÉ ÚČTY:

Tatra banka: 2629865828/1100
VÚB: 2598410758/0200
SLSP: 0424904513/0900
Poštová banka: 0020317478/6500


Zmluvné podmienky...

AKCIA: PENIAZE ZADARMO

VZOR ZMLUVY O SMS PÔŽIČKE


TOPlist